Protherm Kombi Sıcak Su Arızaları

Protherm Kombi Sıcak Su Arızaları

Kombi hayatımızın olmazsa olmaz cihazları arasına girmeyi başaran, hatta beyaz eşya kadar değerli olan bir cihazdır. Isınma problemini tamamen ortadan kaldıran kombiler, ısınma haricinde ısınma ve ocağa gaz gelmesine de olanak sağlamaktadır. Pratik kullanımın yanı sıra işlevsel özellikleri bakımından da beklentileri karşılayacak kombiler çalışmaya başladığı andan itibaren nerdeyse 7/24 çalışarak ihtiyaçlarımızı giderir. Firmamız kombilerinizin bakım, onarım, yedek parça ve tamir işlerini üstlenebilecek, sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren bir firmadır. Deneyimli kadromuz ile kısa sürede sorununuzu çözüme kavuşturacak firmamızda en önemli konu siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu yüzden sürekli gelişmeye elverişli yapımız ile sizlerin beklentilerinizi kısa sürede karşılayabilecek, çalışan, bilgi ve donanıma sahibiz. Her sorunuzun temelini detaylı bir şekilde araştırmak ve bu bağlamda çözüm bulmak için sürekli değişim göstermeye de devam etmekteyiz.

Protherm Kombiniz Su Isıtmıyorsa

Kombiniz eğer su ısıtmıyor ise birden fazla nedeni olabilir. Firma olarak sorunlara çözüm odaklı yaklaştığımız için mağduriyetinizi öncelikle kısa sürede sonlandıracağımızdan emin olabilirsiniz. Protherm kombi suyu ısıtmıyor şikâyeti ile firmamız ile iletişime geçtiyseniz kombinizin sıcak su bağlantıları ile ilgili olan tüm ekipmanlar detaylı bir şekilde kontrol edilir. Sıklıkla karşılaştığımız bir sorun olduğu için firmamızda bunun çözümü mevcuttur. Genellikle bu sorun diyafram sistemli kombilerde sıcak su problemi diyafram contasından gelebilir. Eğer diyafram contasında herhangi bir sorun yoksa su akış şalterinde ya da tribünde sorun vardır. Sorun bu nedenlerden kaynaklı değilse eğer sıcak suyun bağlı bulunduğu diğer bölümlere bakılır.

Protherm Kombi Suyu Yeteri Kadar Isıtmıyorsa

Su ısıtma problemi sıklıkla karşılaştığımız problemlerin başında gelir. Protherm kombi suyu az ısıtıyor ise bunun birden fazla nedeni olabilir. Kombi ntc si arızaya girmiş, kombi kartında herhangi bir arıza ya da kombi fanında pislik birikmiş olabilir. Firma olarak tüm bu ihtimalleri göz önünde bulundurarak hareket etmek durumundayız. Bu yüzden olabilir ihtimalleri değerlendirdikten sonra kombinize yeteri kadar gaz ve elektriğin gelip gelmediğine ya da kombi cihazınızda herhangi bir sorununun olup olmadığına bakarız. Bu sayede sorunun temelini öğrenerek hareket etmek işlerimizi daha da kolaylaştıracaktır.

Protherm Kombi Banyoyu Çok Isıtıyor

Kombi arızaları genellikle bakıma dayalı arızalardır. Bu yüzden kombinizin bozulmaması için bakımları düzenli yaptırmanızda fayda vardır. Genellikle kombi arızalarında sıklıkla ısıtma problemleri ile karşılaşırız. Bu problemlerin temeli bilinçsiz kullanım ya da bakımlarının düzenli yapılmaması ile alakalıdır. Protherm kombi banyo suyunu çok ısıtıyor ise ısıtma sistemi ile alakalı olabilir. Genellikle merkezi bir sistemde ısıtılan su diğer noktalara dağıtılır. Eğer ki merkezi sistem arızaya geçtiyse banyo bölgesine kadar gidecek su, borularda soğumaya başlar. Dolayısıyla istediğiniz su ısısını yakalayamamış olursunuz. Kombinizin sağlıklı çalışmaması doğrudan sıcak suyu etkileyeceği için tek bir noktadan değil birden fazla noktadan kontrolleri sağlayarak sorununuzu çözmeyi hedefleriz.

Protherm Kombi Sıcak Suyu Neden Soğutur?

Kombiler 7/24 çalışan cihazlar oldukları için zaman zaman farklı noktalardan arızaya geçer. Bu arızalar kimi zaman daha düşük meblağlar olurken kimi zaman da bütçenizi zorlayacak türden olabilir. Protherm kombi suyu ısıtıyor soğutuyor ise sıcak su musluğundan, kombi alev modülasyon probleminden ya da üç yollu vana sisteminin arızasından dolayıdır. Hidrofor sisteminde meydana gelen arıza da dengesiz su basmaya buna bağlı suyun birden ısınıp soğumasına neden olabilir. Her arıza bir başka arızanın başlangıcı olacağı için kombi arızaları genellikle birbirine bağlıdır. Firma olarak çok yönlü faaliyet göstererek kombinizin arızasını çözüme ulaştırmak önemsediğimiz konular arasındadır.

– Protherm kombi çalışıyor ısıtmıyor

– Protherm kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
– Protherm kombi petekleri isitmiyor
– Protherm kombi sıcak su az veriyor
– Protherm kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
– Protherm kombi su akıtıyor (damlatıyor)
– Protherm kombi su dolmuyor
– Protherm kombi doldurma musluğu dönmüypr
– Protherm kombi patlamalı çalışıyor
– Protherm peteklerin üstü sıcak altı soğuk
– Protherm petekler ısınmıyor
– Protherm petekler çalışmıyor
– Protherm kombi su kaçırıyor
– Protherm ses yapıyor
– Protherm çalışıyor sonra duruyor
– Protherm kombi error veriyor
– Protherm kombi arıza kodları
– Protherm kombi ateşleme yapmıyor
– Protherm su basıncı devamlı düşüyor
– Protherm sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
– Protherm kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
– Protherm kombiden sıcak su gelmiyor
– Protherm kombi kırmızı ışık yanıyor
– Protherm kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
– Protherm kombi pat pat ses yapıyor
– Protherm üç yollu vana arızası
– Protherm doldurma musluğu arızaı
– Protherm fan motoru arızası
– Protherm anakart arızası (eletronik)
– Protherm plakalı eşenjör arızası
– Protherm gaz valfi arızası
– Protherm step motoru arızası
– Protherm kombi kart tamiri
– Protherm kombi tamirsici
– Protherm 7/24 kombi servis
– Protherm kombici
– Protherm kombi tamircisi
– Protherm kombi servisleri
– Protherm kombi sıcak su ayarı
– Protherm kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
– Protherm kombiye elektirik gelmiyor
– Protherm kombi şartel attırıyor
– Protherm kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
– Protherm kombi petekleri az ısıtıyor
– Protherm kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
– Protherm kombi yedek parça
– Protherm kombi arıza kodları
Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Call Now ButtonAcil Kombi Tamir Hattı