Baymak Kombi Sıcak Su Sorunu

Baymak Kombi Sıcak Su Sorunu

Kombi hayatımızın olmazsa olmaz cihazları arasına girmeyi başaran, hatta beyaz eşya kadar değerli olan bir cihazdır. Isınma problemini tamamen ortadan kaldıran kombiler, ısınma haricinde ısınma ve ocağa gaz gelmesine de olanak sağlamaktadır. Pratik kullanımın yanı sıra işlevsel özellikleri bakımından da beklentileri karşılayacak kombiler çalışmaya başladığı andan itibaren nerdeyse 7/24 çalışarak ihtiyaçlarımızı giderir. Firmamız kombilerinizin bakım, onarım, yedek parça ve tamir işlerini üstlenebilecek, sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren bir firmadır. Deneyimli kadromuz ile kısa sürede sorununuzu çözüme kavuşturacak firmamızda en önemli konu siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu yüzden sürekli gelişmeye elverişli yapımız ile sizlerin beklentilerinizi kısa sürede karşılayabilecek, çalışan, bilgi ve donanıma sahibiz. Her sorunuzun temelini detaylı bir şekilde araştırmak ve bu bağlamda çözüm bulmak için sürekli değişim göstermeye de devam etmekteyiz.

Kombiniz Su Isıtmıyorsa

Kombiniz eğer su ısıtmıyor ise birden fazla nedeni olabilir. Firma olarak sorunlara çözüm odaklı yaklaştığımız için mağduriyetinizi öncelikle kısa sürede sonlandıracağımızdan emin olabilirsiniz. Baymak kombi suyu ısıtmıyor şikâyeti ile firmamız ile iletişime geçtiyseniz kombinizin sıcak su bağlantıları ile ilgili olan tüm ekipmanlar detaylı bir şekilde kontrol edilir. Sıklıkla karşılaştığımız bir sorun olduğu için firmamızda bunun çözümü mevcuttur. Genellikle bu sorun diyafram sistemli kombilerde sıcak su problemi diyafram contasından gelebilir. Eğer diyafram contasında herhangi bir sorun yoksa su akış şalterinde ya da tribünde sorun vardır. Sorun bu nedenlerden kaynaklı değilse eğer sıcak suyun bağlı bulunduğu diğer bölümlere bakılır.

Kombi Suyu Yeteri Kadar Isıtmıyorsa

Su ısıtma problemi sıklıkla karşılaştığımız problemlerin başında gelir. Baymak kombi suyu az ısıtıyor ise bunun birden fazla nedeni olabilir. Kombi ntc si arızaya girmiş, kombi kartında herhangi bir arıza ya da kombi fanında pislik birikmiş olabilir. Firma olarak tüm bu ihtimalleri göz önünde bulundurarak hareket etmek durumundayız. Bu yüzden olabilir ihtimalleri değerlendirdikten sonra kombinize yeteri kadar gaz ve elektriğin gelip gelmediğine ya da kombi cihazınızda herhangi bir sorununun olup olmadığına bakarız. Bu sayede sorunun temelini öğrenerek hareket etmek işlerimizi daha da kolaylaştıracaktır.

Kombi Banyoyu Çok Isıtıyor

Kombi arızaları genellikle bakıma dayalı arızalardır. Bu yüzden kombinizin bozulmaması için bakımları düzenli yaptırmanızda fayda vardır. Genellikle kombi arızalarında sıklıkla ısıtma problemleri ile karşılaşırız. Bu problemlerin temeli bilinçsiz kullanım ya da bakımlarının düzenli yapılmaması ile alakalıdır. Baymak kombi banyo suyunu çok ısıtıyor ise ısıtma sistemi ile alakalı olabilir. Genellikle merkezi bir sistemde ısıtılan su diğer noktalara dağıtılır. Eğer ki merkezi sistem arızaya geçtiyse banyo bölgesine kadar gidecek su, borularda soğumaya başlar. Dolayısıyla istediğiniz su ısısını yakalayamamış olursunuz. Kombinizin sağlıklı çalışmaması doğrudan sıcak suyu etkileyeceği için tek bir noktadan değil birden fazla noktadan kontrolleri sağlayarak sorununuzu çözmeyi hedefleriz.

Kombi Sıcak Suyu Neden Soğutur?

Kombiler 7/24 çalışan cihazlar oldukları için zaman zaman farklı noktalardan arızaya geçer. Bu arızalar kimi zaman daha düşük meblağlar olurken kimi zaman da bütçenizi zorlayacak türden olabilir. Baymak kombi suyu ısıtıyor soğutuyor ise sıcak su musluğundan, kombi alev modülasyon probleminden ya da üç yollu vana sisteminin arızasından dolayıdır. Hidrofor sisteminde meydana gelen arıza da dengesiz su basmaya buna bağlı suyun birden ısınıp soğumasına neden olabilir. Her arıza bir başka arızanın başlangıcı olacağı için kombi arızaları genellikle birbirine bağlıdır. Firma olarak çok yönlü faaliyet göstererek kombinizin arızasını çözüme ulaştırmak önemsediğimiz konular arasındadır.

– Baymak kombi çalışıyor ısıtmıyor
– Baymak kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
– Baymak kombi petekleri isitmiyor
– Baymak kombi sıcak su az veriyor
– Baymak kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
– Baymak kombi su akıtıyor (damlatıyor)
– Baymak kombi su dolmuyor
– Baymak kombi doldurma musluğu dönmüyor
– Baymak kombi patlamalı çalışıyor
– Baymak peteklerin üstü sıcak altı soğuk
– Baymak petekler ısınmıyor
– Baymak petekler çalışmıyor
– Baymak kombi su kaçırıyor
– Baymak ses yapıyor
– Baymak çalışıyor sonra duruyor
– Baymak kombi error veriyor
– Baymak kombi arıza kodları
– Baymak kombi ateşleme yapmıyor
– Baymak su basıncı devamlı düşüyor
– Baymak sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
– Baymak kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
– Baymak kombiden sıcak su gelmiyor
– Baymak kombi kırmızı ışık yanıyor
– Baymak kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
– Baymak kombi pat pat ses yapıyor
– Baymak üç yollu vana arızası
– Baymak doldurma musluğu arızaı
– Baymak fan motoru arızası
– Baymak anakart arızası (eletronik)
– Baymak plakalı eşenjör arızası
– Baymak gaz valfi arızası
– Baymak step motoru arızası
– Baymak kombi kart tamiri
– Baymak kombi tamirsici
– Baymak 7/24 kombi servis
– Baymak kombici
– Baymak kombi tamircisi
– Baymak kombi servisleri
– Baymak kombi sıcak su ayarı
– Baymak kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
– Baymak kombiye elektirik gelmiyor
– Baymak kombi şartel attırıyor
– Baymak kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
– Baymak kombi petekleri az ısıtıyor
– Baymak kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
– Baymak kombi yedek parça
– Baymak kombi arıza kodları
– Baymak Kombi Fan motoru çalışmıyor
– Baymak Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
– Baymak Kombi fan motoru devreye girmiyor
– Baymak Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
– Baymak Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
– Baymak Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
– Baymak Kombi Fan Motoru temizliği
– Baymak Kombi fan motoru ne ise Yarar
Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Call Now ButtonAcil Kombi Tamir Hattı